אודות-דני המנעולן

חברת מנעולן ברמת גן מובילה את תחום המנעולנות בישראל ומספקת מגוון שירותים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. החברה הוקמה במטרה לספק חדשנות בלתי מתפשרת בתחום, ממש על הערכים הטובים והישנים שהיו בעבר, רק יחי ההבדל הדק והוא הטכנולוגיה המתקדמת והמכשור החדשני המאפשרים לצוות החברה לעבוד בצורה יעילה יותר.
צוות חברת "דני המנעולן" מונה צוות מנעולנים מיומנים העובדים עם כל הלב והנשמה בכל קריאה וקשובים לצרכי הלקוח. הצוות מעניק שירות בפריסה ארצית וזמין לטפל במקרי חירום 24/7. כל פניה מטופלת במהירות האפשרית, תוך דגש על עמידה בלוחות זמנים, הגעה מידית ושירות ואמינות ללא פשרות. את אדיבות צוות החברה תוכלו לחוש כבר בשיחת הטלפון הראשונית שבה תקבלו שירות מכל הלב.
החברה שמה לעצמה מטרה ברורה, להוביל את תחום המנעולנות ביד רמה ולבצע שימוש במכשור מקצועי וחדשני בעת הטיפול בתקלות. כמו כן, בתהליך המנעולן צוות החברה מקפיד על רמת גימור בלתי מתפשרת, בעיקר לאחר החלפת מנעולים או כל תקלה המצריכה מנעולן ברמת גן.
החברה מספקת קשת שירותים עבור לקוחותיה, כגון החלפת מנעולים, פריצה לבית, שחזור מפתחות לרכב, החלפת מנעול פלדלת, תיקון דלתות, התקנת מנעולים.
צוות חברת דני המנעולן מזמין אתכם לחוות שירות אחר, כזה שיאפשר לכם לחוש בטוחים ולדעת כי ביתכם היקר לכם מכל נמצא בידיים טובות ואמינות, וכי כל עבודה תתבצע במהירות האפשרית על ידי צוות מקצוען המכיר היטב את כל סוגי המנעולים והמפתחות שקיימים.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו דילוג לתוכן