החלפת מנעולים ברמת גן

נכנסתם לדירה חדשה? הצילינדר נתקע? המפתח אבד? בכל המקרים הללו תזדקקו לשירות של החלפת מנעולים ברמת גן או החלפת צילינדר על ידי איש מקצוע. גם אם מדובר בדלת פלדלת עם רב בריח, יהיה זה איש המקצוע שידע להתמודד עם הבעיה ולבצע את העבודה באופן הטוב ביותר.

דני מנעולים מציע החלפת מנעולים ברמת גן. הוא האיש שיבצע את העבודה באופן המקצועי והטוב ביותר.
דני מנעולים מציע הגעה מהירה מרגע הקריאה, כך שלא תצטרכו להמתין זמן רב בייחוד כאשר מדובר בבעיה של צילינדר תקוע או מפתח שאבד או במקרים חמורים יותר אשר בהם יש לפרוץ את הדלת במהירות בעקבות מקרה חירום כמו שריפה וכדומה.
מלבד המהירות, חשוב מאוד שהפריצה תתבצע באופן זהיר על מנת שלא לגרום לנזקים מיותרים לדלת הבית או המכונית. דני מנעולים מגיע אליכם עם ארגז כלים מקצועי המכיל את כל הציוד החדשני והמקצועי ביותר על מנת לצמצם את הנזקים לבית.
והמחיר? טוב ששאלתם… המחיר זול במיוחד כאשר השירות אותו קיבלתם יהיה ממש ללא כל יחס למחיר אותו יהיה עליכם לשלם.

שירותי החלפת מנעולים ברמת גן

מתי יהיה עליכם להחליף את המפתח של הבית? החלפת מנעולים ברמת גן מתבצעת על פי רוב בארבעה מקרים.

  1. בעת מעבר דירה כאשר רוצים להיות בטוחים כי לאף אחד אין עותק של המפתח.
  2. כאשר המפתח נגנב או אבד.
  3. כאשר אנחנו רוצים לשדרג את רמת הביטחון בבית ואנחנו מעוניינים להתקין רב בריח בדלת פלדלת
  4. קיימת המלצה להחליף את הצילינדר אחת לחמש שנים לכל הפחות. הסיבה לכך היא כיוון שהמנעולים משתכללים ומתעדכנים כל הזמן על סמך מה שנלמד מאירועים פליליים שונים המתרחשים בעולם.

המנעולים המוכרים והנפוצים כיום –

מולטילוק

מה זה בעצם מנעול מולטילוק? דני מנעולים, מציע לכם במסגרת תהליך החלפת מנעולים ברמת גן לשדרג את המנעול שלכם למנעול מסוג מולטילוק. פתרונות הנעילה מבית מולטילוק, הינם מהחדשניים והאיכותיים ביותר שקיימים היום בשוק. הם מבטיחים את רמת הבטיחות וההגנה הגבוהים ביותר כאשר אנחנו מוצאים היום מיליוני אנשים בכל העולם שישנים הרבה יותר טוב בלילה הודות למערכת הנעילה האיכותית והבטיחותית הזו.

רב בריח

מנעולי רב בריח אלו מערכת בריחים המרכיבה את הנעילה הרב בריחית כאשר יש את הבריחים שמחוברים ליד המשקוף בצד של המנעול, בריח נוסף מתחבר למשקוף העליון ועוד בריח המתחבר למשקוף אשר אליו מחוברים הצירים של הדלת. מדובר במערכת מורכבת מאוד לפריצה.

פלדלת

מנעולי פלדלת אלו המנעולים הנפוצים ביותר המבטיחים את ההגנה הטובה ביותר על הבית מפני פריצה.
מחפשים מנעולן באזור רמת גן? דני מנעולים מציע החלפת מנעולים ברמת גן מכל סוג כאשר מובטחת לכם עבודה הכי מקצועית של אדם אמין וישר עליו תוכלו לסמוך בלב שקט העבודה תתבצע באופן הכי מקצועי והכי יעיל. אתם תהיו מרוצים מהתוצאות.

סגירת תפריט
התקשר עכשיו דילוג לתוכן